BODY WRAP

 

Organizujeme kurzy pre Body Wraps

A čo to Body Wraps je?

Body Wraps Slim je metóda, kde po jednom ošetrení môžete schudnúť 5-30cm v celkovom obvode tela/ merané na 8 miestach na tele/. Výsledky sa merajú pred wrapovacou procedúrou, ihneď po nej a potom sa meria klientka sama po dobu 4 dní. Úbytok ihneď po zábale je vďaka detoxikácie a po 4 dňoch je to vďaka lymfatickému systému, ktorý začne správne pracovať.

Metóda zábalu Body wraps pomohla už stovkám žien získať lepšiu postavu, zhodiť tukové vankúšiky na problematických miestach, ktoré  sa nepodarilo vyformovať ani pravidelným cvičením. Tento wrap si veľmi chvália mamičky po pôrode , ktoré si nevedia rady s nadbytočnými kilami. Zábal Body Wraps je vhodný aj pre mužov.

Najväčšie úbytky u žien bývajú veľmi často v oblastiach ako je brucho, pás, stehná, nohy. Vďaka špeciálnej metóde Body Wraps Slim sme získali najväčší úbytok u jednej pani - až 23 cm po jednom ošetrení.

Pre tie čo trpia zadržiavaním tekutiny v tele, sú najväčšie úbytky hlavne v dolných končatinách. Táto metóda je zo všetkých Body Wraps najobľúbenejšia. Pomohli sme už viacerým  ženám aj mužom, ktorí aj cez každodenné cvičenia mali starosti s problémovými časťami. Metódou Body wraps si udržíte tieto tvary 30 dní a to bez akejkoľvek zmeny vo Vašom živote. Behom kúry doporučujeme upraviť životný štýl, aby bola premena čo najtrvalejšia.

Body Wraps