Masáž tváre lávovými kameňmi

Doprajte si hlboko relaxačnú masáž lávovými kameňmi, ktorá je spojením kozmetickej masáže a tepelného účinku lávových kameňov. Tato uvoľňujúca masáž dekoltu, šije a tváre má výrazný účinok na regeneráciu pleti, relaxáciu tváre, navodzuje duševnú pohodu a vnútorný kľud.
Vďaka tepelnému účinku lávových kameňov dochádza k hlbokému uvoľneniu stuhnutých svalov tváre, pomáha odialiť proces stárnutia, prehrieva a napomáha detoxikácii organizmu.

Mikromasáž očného okolia

Očné okolie je nejchúlostivejšie časťou tváre, pretože pokožka okolo očí je výrazne tenšia než na iných miestach na tvári, je tu menej mazových žliaz a je preto najviac náchylná k tvorbe vrások. Preto je treba venovať očnému okoliu veľkú pozornosť.
Vďaka mikromasáži očného okolia sa znižuje prehlbovanie vrások okolo očí, zmenšujú sa váčky a kruhy pod očami, mikromasáž očného okolia napomáha vyplavovaniu toxínov, podporuje obnovu buniek, zabraňuje strate vlhkosti a pružnosti pokožky.

Liftingová masáž

Cieľom tejto masáže je pôsobiť na periférny mikroobeh, aby sme regulovali látkovú výmenu a zabezpečili okysličenie postihnutej oblasti. Masáž je vhodné aplikovať na povädnutú pleť, bez lesku, suchú, vráskavú a ochabnutú.

Thajská masáž tváre bylinnými guľami

Masáž, ktorá prostredníctvom masážnych gúľ uvoľňuje, relaxuje a spriechodňuje tok energie. Bylinné gule pôsobia na pokožku tak, že odstraňujú svalové napätie a spriechodňuje tok lymfy.

Champi masáž- indická masáž hlavy

Masáž tváre a hlavy , pri ktorej sa používajú orientálne techniky na princípe cirkulácie energie po meridiánoch. Pôsobením tlaku na pokožku dochádza k uvoľneniu napätia na meridiánoch, dochádza k duševnej rovnováhe, uvoľneniu čchi energie v orgánoch ,uvoľňuje bolesti hlavy, očné napätie, stuhlosť krku a ramien.

Kozmetická manuálna lymfodrenáž

Masáž zameraná na lymfomasáž tváre, krku, dekoltu, trapéz hlavy. Lymfodrenáž odstraňuje vačky, opuchy ,zmierňuje vrásky, detoxikuje.