Akadémia Ónyyx – O nás

História Akadémie Ónyyx

Akadémia Ónyyx bola založené v roku 2000. Tu sa dodnes poskytujú odborné masáže a terapie. V roku 2004 vznikla masérska škola, kde majiteľka Akadémie Ónyyx ziskala akreditáciu MŠ na vzdelávanie masérov, kde aj v súčasnosti naša škola mala udelenú akreditáciu podľa platnej legislatívy Wellness pracovník – masérske služby. Je členkou lymfologickej spoločnosti a pôsobí ako odborná lektorka na kurze Lymfodrenáž. Za tie roky naša masérska škola vyškolila veľa úspešných masérov, ktorí pôsobia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Lektori

Akadémia Ónyyx - PhDr. Tatiana Demová

PhDr. Tatiana Simona Demová

Garant a lektor

Absolventka strednej a vysokej zdravotníckej školy. Pracovala ako zdravotná sestra na onkológii a traumatoógii. Je medzinárodný certifikovaný lektor. V roku 1990 bola v Bratislave ako prvá mobilná masérka na živnosť. Spolupracuje pre občianske združenie Amazonka, kde vykonáva odborné masáže a terapie pre onkologické pacientky. Je členkou Českej lymfologickej spoločnosti. Svoje vedomosti si rozširovala kurzami aj v zahraničí.

Zakladateľka a lektorka masérskej školy Štúdio Ónyyx od roku 2004. Autorka knihy Wellness Sauna Masáže. Wellness pracovník-masérske služby/2020/

Lektorka pre Wellness pracovník-masérske služby, a  odborné kurzy: Lymfodrenážna masáž a anticelulitídová masáž, reflexná masáž chodidla, Trigger Points, Kineziotaping, a iné.

Prof. MUDr. Marián Vidiščák PhD.,FEBPS

Lekár vedec a univerzitný profesor, prodekan LF SZU v Ba. Lektor teoretickej prípravy na kurze Wellness pracovník-masérske služby.

MUDr. Viktor Vidiščák

Lekár urgentnej medicíny, anesteziológ, lektor prvej pomoci. Autor niekoľkých publikácii a knihy Wellness Sauna Masáže.

MUDr. Terézia Sedláčková

Lekárka pre všeobecné lekárstvo lekár na ortopédii. Lektor anatómie na kurze Wellness pracovník -masérske služby. Autorka knihy Wellness Sauna Masáže.

Marcela Kristlová

Masérka, pre odborné a terapeutické masáže, lektorka jógy. Lektorka pre saunový ceremoniál.

Mgr. Simona Geralová Fyzioterapeutka, lektorka Dornovej metódy a na kurze Wellness pracovník masérske služby.