Kozmetické ošetrenia a alginátové masky

Kozmetické ošetrenia a alginátové masky
KOZMETICKÉ OŠETRENIA
Tetovanie obočia , pier, očné linky   Novinka
Retinolová kúra- 100% Retinol:

Podporuje mladistvý vzhľad a urýchľuje odlučovanie zrohovatených buniek “uložených” na povrchu pokožky. Jeho pôsobením vrásky a pigmentové fľaky slabnú. Zrelá a zostarnutá pleť, získa späť svoju vitalitu a jemnosť. Efekt je dosiahnuteľný v kombinácií s kúrou dermobotexínovou. Vhodné aplikovať v akomkoľvek období. Retinol má tiež množstvo vhodných účinkov na pokožku. V kozmetike je veľmi účinný. Prispieva k ochrane tkaniva, vrátane pokožky pred nežiadúcimi účinkami toxických látok a cudzorodých mikroorganizmov. Preukázateľne zlepšuje vzhľad pleti. Pôsobí proti starnutiu pleti dôsledkom veku, alebo nadmernému vystaveniu pokožky slnečnému žiareniu. Retinol zlepšuje bariérové funkcie pokožky, zmenšuje hĺbku vrások a pôsobí ako prevencia ich vzniku hlavne po UV ožiarení. Retinol zlepšuje hydratáciu pokožky. SynCare 100% Retinol je prírodného pôvodu a nie je pevne viazaný na žiadnu ďalšiu látku. Je rozptýlený v oleji rastlinného pôvodu.

Retinolová kúra je vhodná:

Ako prevencia starnutia 1x mesačne

Pri zrelej pleti 2x mesačne po dobu 3 mesiacov

Kolagén – kyselina hyaluronová – elastín

Kolagén, Kyselina hyaluronová, Elastín a komplex H2CR™ pôsobia proti starnutiu neuveriteľne efektívne.

ELASTÍN

Základná bielkovina štruktúry pokožky, zabezpečuje správnu pevnosť a hydratáciu pleti. Pôsobí ako pilier, ktorý drží architektúru a elasticitu vo vrstve dermis. Jeho kvantita ubúda s pribúdajúcim vekom, a preto elastín treba pleti dodávať zvonka.

KOLAGÉN

Pokožka vekom stráca schopnosť tvorby vlastného kolagénu, tým stráca svoju pružnosť a pevnosť. Dodávame ho opäť zvonka.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Je súčasťou nášho väziva a jej primárnou funkciou je viazať vodu, čím udržuje pokožku pružnú a elastickú. Okrem toho, že vypĺňa objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčasnému starnutiu.

AHA kyseliny a ich blahodarný vplyv na pleť

Ich aplikáciou dosahujeme :

Odstránenie odumretých buniek, vypnutie pokožky, zjemnenie pleti – peeling / zosvetlenie / zjednotenie pigmentových škvŕn , stimuláciu tvorby kolagénu, hydratáciu pleti, korekciu drobných jaziev, elimináciu akné, redukciu vrások, odstránenie suchosti.

DermaBOTEXIN

Toto luxusné ošetrenie je vhodné pre pleť s výraznejšími vráskami. Prípravky radu DermaBOTEXIN obsahujú účinnú látku Argirelin – fragment botulotoxínu a Thalasin – výťažok morskej riasy. Uvolňujú napätie svalu a tým znižujú hĺbku vrásky. Pri ošetrení nedochádza k porušeniu celistvosti pokožky.

Ošetrenie sa skladá z niekoľkých kúr + domáce ošetrenie krémom alebo sérom s OligoBOTULOTOXINOM.


 ALGINÁTOVÉ MASKY
Morská alginátová maska intenzívne hydratačná

Popis: Základ masky tvoria kremičitany schránok koralov a morská riasa. Maska ihneď po aplikácii hydratuje pleť, viditeľne zlepšuje jej tonus a elasticitu. Po odstránení masky pleť sa stáva žiarivejšou a sviežou.

Morská alginátová maska proti rozšíreným cievkam

Popis: Základ masky tvoria kremičitany schránok koralov a morská riasa. Maska obsahuje látku hesperidín, ktorá spevňuje steny ciev a pôsobí proti mikrozrazeninám.

Morská alginátová maska ukľudňujúca proti začervenaniu pleti

Popis: Citlivá pleť reaguje nadmerne na vonkajšie podnety ako je chlad, zmena vlhkosti, vietor. Červený íl obsiahnutý v maske ukľudňuje podráždenú pokožku a výrazne zmierňuje jej prípadné začervenanie.

100 % retinol – podporuje mladistvý vzhľad a urýchľuje odlučovanie zrohovatených buniek na povrchu pokožky, pleť získa naspäť svoju pôvodnú vitalitu a jemnosť.

Regeneračné sérum – aktívny ceramid, vitamíny a ďalšie výživné látky (vitamín E, pantenol) tvoria základ séra, ktorý bol zvlášť vyvinutý na zrelú pleť. Ceramid ovplyvňuje hydratáciu vrchných vrstiev pokožky a účinne pôsobí proti jej starnutiu. Jemné vrásky sa vyhladia a zvýši sa prirodzená pružnosť pleti.

Morské liftingové sérum – je určené na luxusnú starostlivosť o náročnú zrelú pleť so sklonom k silnejšiemu premasteniu. Obsahuje 100 %-ný kolagén, elastín a vysoko hydratačnú kyselinu hyaluronovú

Ukľudňujúce sérum – aktívny komplex účinných výživných zložiek dodá pleti potrebnú jemnosť a okamžité ukľudnenie, neobsahuje parfum ani konzervačné látky. Je určený na citlivú pleť. Obsahuje panenský olej marhuľových jadier, medovková silica, vitamín C, E a iné.

Intenzívne hydratačné sérum – 100 %-ný morský kolagén intenzívne hydratuje suchú pleť, dodáva jej vitalitu a sviežosť, obsahuje účinnú regeneračnú zložku Lactil, ktorá pôsobí proti suchosti pleti.