Kozmetické masáže

1. Masáž tváre lávovými kameňmi

Doprajte si hlboko relaxačnú masáž lávovými kameňmi, ktorá je spojením kozmetickej masáže a tepelného účinku lávových kameňov. Tato uvoľňujúca masáž dekoltu, šije a tváre má výrazný účinok na regeneráciu pleti, relaxáciu tváre, navodzuje duševnú pohodu a vnútorný kľud.
Vďaka tepelnému účinku lávových kameňov dochádza k hlbokému uvoľneniu stuhnutých svalov tváre, pomáha odialiť proces stárnutia, prehrieva a napomáha detoxikácii organizmu.

2. Mikromasáž očného okolia

Očné okolie je nejchúlostivejšie časťou tváre, pretože pokožka okolo očí je výrazne tenšia než na iných miestach na tvári, je tu menej mazových žliaz a je preto najviac náchylná k tvorbe vrások. Preto je treba venovať očnému okoliu veľkú pozornosť.
Vďaka mikromasáži očného okolia sa znižuje prehlbovanie vrások okolo očí, zmenšujú sa váčky a kruhy pod očami, mikromasáž očného okolia napomáha vyplavovaniu toxínov, podporuje obnovu buniek, zabraňuje strate vlhkosti a pružnosti pokožky.

3. Liftingová masáž

Cieľom tejto masáže je pôsobiť na periférny mikroobeh, aby sme regulovali látkovú výmenu a zabezpečili okysličenie postihnutej oblasti. Masáž je vhodné aplikovať na povädnutú pleť, bez lesku, suchú, vráskavú a ochabnutú.

4. Thajská masáž tváre bylinnými guľami

Masáž, ktorá prostredníctvom masážnych gúľ uvoľňuje, relaxuje a spriechodňuje tok energie. Bylinné gule pôsobia na pokožku tak, že odstraňujú svalové napätie a spriechodňuje tok lymfy.

5. Champi masáž- indická masáž hlavy

Masáž tváre a hlavy , pri ktorej sa používajú orientálne techniky na princípe cirkulácie energie po meridiánoch. Pôsobením tlaku na pokožku dochádza k uvoľneniu napätia na meridiánoch, dochádza k duševnej rovnováhe, uvoľneniu čchi energie v orgánoch ,uvoľňuje bolesti hlavy, očné napätie, stuhlosť krku a ramien.

6. Kozmetická manuálna lymfodrenáž

Masáž zameraná na lymfomasáž tváre, krku, dekoltu, trapéz hlavy. Lymfodrenáž odstraňuje vačky, opuchy, zmierňuje vrásky, detoxikuje.