Bankovanie + Moxovanie

Kurz vedie: PhDr. Tatiana Simona Demová

Cena: 200 €

Účinky bankovania sú všeobecné (prečistenie krvi, zlepšenie obehu, obnova funkcie nervového systému…) a lokálne (odstránenie bolesti, uvoľnenie spazmov…).
Banka sa priložením na pokožku prisaje podtlakom na priložené miesto. Podtlakom prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron. Na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

Bankovanie je vhodné aplikovať pri svalových spazmoch, závratoch, bolestiach hlavy (až migrenóznych stavoch), reumatizme, astme, hypertenzii, kožných problémoch, celulitíde,

Metóda prikladania sklenených baniek sa použiva na odstránenie napätia, myogelóz a spazmu vo svaloch. Účinná masáž ako doplnok pre klasickej masáži. Bankovanie sa vykonáva tradičnou metódou sklenené banky a oheň.

Moxovanie je prehrievanie akupunktúrnych bodov na tele pomocou moxy. Moxa je vyrobená z bylín, najčastejšie používaná je Palina obyčajná (Artemisia vulgaris). Byliny sú balené do tvaru cigár, ktoré sa pri aplikácii zapália. Moxa potom vyžaruje mierne, príjemné teplo, ktoré preniká do hĺbky.

Certifikát

Termíny:

3.2 – 4.2.2024

27.4. 28.4.2024

Vložiť komentár