Lymfodrenážna masáž tela a anticelulitídová masáž

Lymfodrenáž celého tela
Kozmetická lymfodrenáž tváre
Anticelulitídna masáž

Cena: 220 €


Lektor: PhDr. Demová
Prax:   PhDr. Tatiana Simona Demová (členka Lymfologickej spoločnosti Českej lekárskej komory J:E:Purkyně v Prahe/ absolventka medzinárodných kongresov v lymfológii/Spolupráca s OZ Amazonky terapie pre onkologické pacientky)

SÚČASŤOU KURZU SÚ:
– lymfodrenáž celého tela- kozmetická lymfodrenáž tváre- anticelulitídna masáž

Pomocou tejto masáže sa z tela odplavuje prebytočná tekutina a odpadové látky, čím sa organizmus detoxikuje a posilňuje sa imunitný systém, zrýchľuje sa metabolizmus a zlepšuje sa činnosť lymfatického systému.

Je veľmi vhodná pri liečbe lymfedému, v rehabilitácii, pre športovcov po ťažkých výkonoch, ale tiež pre bežného klienta ako prevencia. Pravidelná aplikácia spojená s cvičením pôsobí aj na úbytok tukových buniek a využíva sa na zmiernenie prejavov celulitídy.

Na kurze sa naučíte:

Lymfodrenáž celého tela pre použitie v bežnom živote, pri lymfedémoch a problémoch s lymfatickým systémom, estetickú masáž pri celulitíde, terapiu pri opuchoch.


Kozmetickú lymfodrenážnu masáž tváre pre bežné použitie, ale aj pre použitie pri rôznych problémoch ako je aknózna pleť, migrény, opuchy tváre, zápaly dutín atď., alebo po plastických operáciách a mnoho iného.Anticelulitídnu masáž vhodnú pri celulitíde, ale tiež obezite, nadváhe a estetickom formovaní postavy. Naučíte kompletný anticelulitídny program

Masáž sa vykonáva malým tlakom v podkoží a špeciálne hmaty majú väčšinou kruhovitý alebo špirálovitý charakter s pomalou frekvenciou a pri stupňovaní nesmie byť cítiť žiadna bolesť.

Certifikát

Termín:

19.2 – 23.2.2024

22.4. – 26.4.2024

24.6. – 28.6.2024

19.8. – 23.8.2024