Medová masáž + terapeutické sviečky

Kurz vedie: PhDr. Tatiana Simona Demová

Cena: 150 €

Certifikát.

Medová masáž patrí medzi staré a osvedčené detoxikačné metódy. Dochádza pri nej k odstraňovaniu starých usadenín a jedov z kože a hlbšie uložených tkanív. Metóda masáže medom  je vhodná pri tzv. civilizačných chorobách a ich prevencií, ako sú onkologické ochorenia, alergie /okrem alergie na med/, reumatické ochorenia svalov a kĺbov, artróza, pri chronických problémoch s dýchacími cestami a tráviacimi ťažkosťami, pri chronickom únavovom syndróme, problémoch so spaním, pri regenerácií po ťažkých chorobách, nervových poruchách, ženských problémoch, plesňových infekcií v organizme, pri chorobách pečene, obličiek, pankreasu,

Svojimi detoxikačnými účinkami oslobodzuje medová masáž od usadenín.Detoxikácia tela.

Terapeutické sviečky sa používajú ako doplnková podporná liečba na terapiu akútnych aj chronických ochorení. Sviečky môžu účinne zmierniť miestne bolesti a zápaly. Terapia pozostáva zo zapálenia sviečky na širšej konci s následným položením užším nehoriacim koncom a držaním sviečky zvisle na mieste problematiky.

Telové sviečky pomáhajú stimulovať meridiánové body a dráhy, čím prispievajú k odstraňovaniu blokád a k obnove toku životnej energie.

Okrem toho vďaka svojmu bioenergetickému účinku pomáha sviečka odbúravať deformácie v zložitom energetickom systéme tela, ktoré vznikli v dôsledku chorôb či porúch na základe vonkajších vplyvov.

Ich jednoduché použitie, rýchly nástup účinku a širokospektrálne zameranie z nich spravia nenahraditeľných pomocníkov pre Vás a Vašu rodinu.

Termín:

9.2.2024

14.3.2024

Vložiť komentár